top of page

Jaarlijkse donateursconcert op 17 mei


Beste inwoners uit Balgoij, Traditiegetrouw houdt harmonie Kunst en Vriendschap deze week haar jaarlijkse donateursconcert, te weten op donderdag 17 mei van 19:00 – 19:45 uur. Tijdens het concert treden voor u op:

De blokfluitklas o.l.v. Karin Elkerbout. Asprirant leden van de drumband o.l.v. Henry Janssen. Aspirant leden van de harmonie o.l.v. Peter Wintjes.

en natuurlijk de harmonie zelf. Iedereen is van harte welkom om dit openluchtconcert bij te wonen. Bij slecht weer wordt het concert in het dorpshuis gehouden. Gedurende het concert is er de mogelijkheid uw donatie te doen. Vanaf 20.00 uur zullen onze leden de donateurskaarten bij u aan huis aanbieden.

Aangezien Balgoy steeds als één man achter haar harmonie staat, hebben wij er het volste vertrouwen in dat onze leden ook dit jaar niet tevergeefs bij u aan de deur komen. Voor uw financiële bijdrage zeggen wij u bij voorbaat alvast hartelijk dank.

Met vriendelijke groet, Het Bestuur.

Gekenmerkte Berichten
Recente Berichten
Archief
Zoeken met Labels
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page